لودر

شرکت گستر صنعت در زمینه ابزارآلات صنعتی برقی و سایشی با برند PEAK و CARBO فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده ، ارتباط این مجموعه با تولید کنندگان بزرگ و تراز اول دنیا موجب ارتقا سطح کیفی و تنوع تولیدات گردیده به گونه ای که ابزارآلات ارایه شده نیاز وسیعی از صنایع داخلی را تامین میکند .

این شرکت با گرداوری کادر مجرب و پشتیبانی کامل محصولات تلاش خود را جهت امنیت و آسایش خاطر کلیه عزیزانی که در زمینه توزیع و مصرف محصولات CARBO و PEAK در کنار ما هستند به کار برده است.

محصولات این شرکت شامل انواع بتن کن،چکش های تخریب،فرز و مینی فرز،کارواش ها،دریل های صنعتی،پیستوله ها، پولیش ها، نجاری،پروفیل بر، ابزارهای المنتی، جوش و برش، ابزارهای بادی، انواع سمباده های دیسکی، پوساب آبی وزرد، رول، فلاپ دیسک و ابزارهای دستی شامل انبردست،سیم چین،دم باریک و انبرقفلی می باشد.

محصولات:
  • ابزار برقی
  • کارواش
  • پیستولت برقی
  • سنگ های فیبری
  • سمباده و پوستاب
  • تیغه های الماسه
  • ابزار آلات موتوری
  • انواع قلم و مته
  • جوش و برش

سمباده ورقه‌ای

از جنس کاغذ یا مقوا یا پارچه است که دانه‌های سخت ساینده بر روی آن به وسیلهٔ چسب مخصوص نصب شده‌است و برای ساییدن مواد مختلفی چون فلزات، چوب، گچ و در بعضی موارد سرامیک استفاده می‌شود. به علت سفتی و شکنندگی زیاد، قبل از استفاده از این سنباده باید آن را به مدت چند دقیقه در آب خیساند تا نرم شده و در حین کار بریده نشود.

ویژگی:

سمباده از مواد سخت مختلفی چون ذرات سنگ لعل، ذرات سیلیسیم، اکسید آلومینیوم، سنگ چخماق، و کوارتز  ساخته شده است.

کاربرد:

از این سمباده برای از بین بردن و ساییدن سطوح خش‌دار فلزی استفاده می‌شود. سمباده معمولاً برای صاف کردن و آماده کردن سطح ناصاف و خشن به کار می‌رود تا برای رنگ‌کاری آماده شود. همچنین گاهی سمباده برای ناصاف و خشن کردن سطوح صاف بکار می‌رود تا آنها را برای چسب زدن آماده سازد.


قلم‌مو

وسيله‌ اى است براى بکار بردن رنگ در نقاشى و ايجاد بافت قلم ‌موهاى مختلف براى تکنيک‌ها و مواد و مصالح مختلف به کار مى‌روند.

ویژگی:

امروزه قلم‌ موهايى نيز از الياف مصنوعى ساخته مى‌شوند که مرغوبيت ندارند. انتخاب نوع قلم ‌مو و نحوه به کار بردن آن بستگى به روش و کيفيت رنگى دارد که به کار مى‌رود.

کاربرد:

قلم‌ موهاى سرگِرد معمولاً نرم هستند و براى نقاشى رنگ روغن کاربرد دارند و قلم‌ موهاى زبر، معمولاً از موى خوک ساخته مى‌شوند.قلم ‌موهاى سرکوتاه براى ايجاد لايه‌هاى ضخيم رنگ بکار مى‌روند. از قلم‌موهاى تخت مى‌توان براى ايجاد خطوط مرزى نيز استفاده کرد و براى اين‌ کار بايد از کناره‌هاى قلم‌ مو استفاده شود. قلم‌ موهاى نرم براى نقاشى آبرنگ و تمپرا مناسب هستند و معمولاً از موى سمور ساخته مى‌شوند.

Details

Related Portfolio