لودر

شهر چسب، راه حلی آسان برای خرید

شرکت شهر چسب به منظور ارایه چسب ها و ابزارآلات صنعتی از طریق شبکه های عمده فروشی و خرده فروشی در سال ۱۳۷۵ تآسیس گردیده است. 
این شرکت همواره احترام به حقوق کلیه ی ذی نفعان و تآمین رضایت و خوشنودی آنان را در نظر داشته و نوآوری و خلاقیت برخاسته از کار تیمی را ارج می نهد.شرکت شهرچسب تلاش دارد با کارکنان توانمند و با تلفیقی زیبا و کم نظیر از علم و تجربه فراتر از رقبا گام بردارد و با ایجاد فرصت های شغلی در سراسر ایران در شکوفایی وطن عزیزمان سهیم شود.شرکت شهرچسب چابکی و سرعت عمل را مبنایی برای ایجاد مزیت رقابتی پایا و پویا می داند و استراتژی رقابتی خود را با رعایت مجدانه ی اخلاق کسب و کار بر آن استوار کرده است.حوزه فعالیت این مجموعه ارایه چسب ها و ابزارآلات صنعتی با حداقل قیمت ممکن می باشد.

کالاهای عرضه شده در این از برندهای معتبر داخلی و خارجی از جمله بل، دلتا، شمال، غفاری، بیکث، پارس، رازی، سینا، جلاسنج، میکا، زل، کاسپین، تات، نیکتا، هل، زیپر، ساسان، کیهان، تایگر، آک فیکس، ایزو، میتراپل، اینترباند، استاربوند، یوروفیکس، تایتان، نیتروتورک، واندر، میتروتورک، زتکس، هنکل، سیستا، پاتکس و … تآمین می شود و به مصرف کنندگان ارایه می گردد. رسالت ما فروش محصولات باکیفیت و قیمت مناسب در سراسر ایران و کشورهای منطقه با رعایت اخلاق کسب و کار و مسئولیت های اجتماعی و حرکت در مسیر توسعه پایدار است.

فروشگاه های شهر چسب

امروزه دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان شهر چسب نیز قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند و دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب می کنند. از همین رو است که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

Man